Dlaczego powstał portal PROGRES_NURS?

Ten portal to miejsce stworzone z myślą o pielęgniarkach (ale otwarte również na wszystkie inne zawody medyczne), które ma służyć przede wszystkim łączeniu teorii z praktyką. Znajdziesz tu artykuły na różne tematy związane z pielęgniarstwem, ogłoszenia o badaniach naukowych, kalendarz wydarzeń i forum, gdzie możesz wymieniać się opiniami i dyskutować z innymi pielęgniarkami.

Dla kogo jest ten portal?

Ten portal jest przeznaczony dla wszystkich pielęgniarek, niezależnie od ich doświadczenia, miejsca pracy czy specjalizacji. Zapraszamy do tworzenia społeczności położne, ratowników medycznych, lekarzy, fizjoterapeutów, dietetyków, psychologów, opiekunów medycznych, farmaceutów czy diagnostów laboratoryjnych - wszyskich dla których ważna jest EBM.

Co mogę tu znaleźć?

Na portalu znajdziesz:

1. Bazę wiedzy z artykułami na różne tematy związane z pielęgniarstwem, m.in.: newsy pielęgniarskie, metodologię badawczą, porady dotyczące rozwoju zawodowego, wsparcie w pisaniu prac dyplomowych.
2. Ogłoszenia o badaniach naukowych, w których możesz wziąć udział - i jako badacz i jako uczestnik.
3. Kalendarz wydarzeń medycznych i pielęgniarskich
4. Forum, na którym możesz wymieniać się opiniami z innymi pielęgniarkami, zadawać pytania i udzielać odpowiedzi.

Jak mogę się zarejestrować?

Aby zarejestrować się na portalu, kliknij przycisk "Zarejestruj się" i postępuj zgodnie z instrukcjami. Będziesz potrzebować podać swój adres e-mail i numer PWZ lub numer legitymacji studenckiej.

Czy korzystanie z portalu jest bezpłatne?

Tak, korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Czy moje dane na portalu są bezpieczne?

Tak, twoje dane umieszczone są na zabezpieczonych serwerach Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i nie są przekazywane innym podmiotom. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności" i "RODO".

Jak mogę skontaktować się z administracją portalu?

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi dotyczące portalu, możesz skontaktować się z administracją za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie "Kontakt".

Czy mogę zamieścić na portalu swój własny artykuł?

Jeśli masz pomysł na artykuł, napisz do nas maila lub wiadomość na Facebooku / Instagramie wtedy dogadamy szczegóły i aktualne możliwości.

Czy mogę dodać do kalendarza wydarzenie, w którym będę brać udział?

Tak, jak najbardziej! Jeśli znajdziesz ciekawe medyczne wydarzenie wyślij do nas wiadomość na Facebooku, Instagramie lub mailowo z linkiem do wydarzenia. Dodamy je do naszego kalendarza.

Jak mogę opublikować swoje badanie albo ogłoszenie?

Na podstronie "Weź udział w badaniu" jest formularz przez którym możesz zgłosić swoje badanie do publikacji. Zostanie ono opublikowane na portalu po weryfikacji przez nas.

Na podstronie "Badacz szuka projektu" możesz zamieścić ogłoszenie, że chcesz wziąć udział w projekcie badawczym. Wypełnij formularz, a my zamieścimy go na stronie.

Gdzie znajdę badania, w których mogę wziąć udział?

Na podstronie "Projekt szuka badacza". Jeśli któreś z badań Cię zainteresuje, skontaktuj się z kierownikiem badania. Gdyby pojawiły się jakieś problemy z kontaktem, napisz do nas, pomożemy.